PL
Poweramp Music Player MOD (Pełna poprawka)
MOD Pełna poprawka Verified

Poweramp Music Player

2.4 (5)
Wersja3b988
Size21,9 MB
Android12+
Update Date:2025-09-13
Przetestowane i działa · v3b988 Plik pobrany, przeskanowany i zainstalowany przez naszą redakcję · 2025-09-13
Screenshot Poweramp Music Player apk Screenshot Poweramp Music Player mod apk Screenshot Poweramp Music Player mod Screenshot Poweramp Music Player latest version Screenshot Poweramp Music Player application Screenshot Poweramp Music Player Download Screenshot Poweramp Music Player for Android Screenshot Poweramp Music Player Full

Dodatkowe informacje o Poweramp Music Player

Nazwa pakietucom.maxmpz.audioplayer.unlock
MOD infoPełna poprawka
Size21,9 MB
PublisherYura
Wersja3b988
WymaganiaAndroid 12+
Update Date:2025-09-13
Ocenione dla3 years
Rating 2.40
Get it on

The description of Poweramp Music Player

Poweramp pełna wersja unlocker to piękny, panoramiczny odtwarzacz muzyczny, którego przyjazny interfejs doceniły już miliony użytkowników gadżetowego androida. Pełna wersja Poverampa to szeroki wachlarz opcji pozwalających na dostosowanie brzmienia, duży zestaw widżetów i motywów, dziesięciopasmowy korektor graficzny, edycja i dodawanie presetów oraz możliwość odtwarzania większości formatów audio. Jednak mimo tego wszystkiego odblokowany odtwarzacz zajmuje bardzo mało pamięci. Interfejs odtwarzacza przedstawiony jest jako tablica wyników, na której znajdują się wszystkie podstawowe narzędzia odtwarzania. Wszystkimi funkcjami programu można zarządzać za pomocą palców. Za pomocą trzech przycisków umieszczonych w górnej części tablicy można przełączać się między trybami ustawień i odtwarzania, regulować poziom dźwięku i zmieniać ustawienia korektora. Na dole tego samego panelu znajdują się przyciski funkcyjne, które pozwalają kontrolować odtwarzanie plików audio. W swoim arsenale ma jeszcze jedną nową funkcję. Jest to możliwość personalizacji okładek. Zapatrzeni w siebie gracze będą mogli samodzielnie pobrać z Internetu brakujące okładki dysków, jeśli takowych brakuje. Zwiększ je, dodaj animację, usuń pamięć podręczną powłok, wyszukaj według nazwy pliku itp. Pobierz Poweramp unlocker - ten stosunkowo wysokiej jakości odtwarzacz androidowy, zdolny do zastąpienia standardowego odtwarzacza audio zainstalowanego na smartfonie lub tablecie, możesz uzyskać u nas. Podobnie jak wiele innych programów tego rodzaju, znajduje się w kolekcji naszej strony, gdzie można go pobrać za darmo.

Download Poweramp Music Player MOD (Pełna poprawka)

Download Poweramp Music Player v3b988 Mod (Full Version Unlocked) (21,9 MB)
On our site you can easily download Poweramp Music Player .apk! All without registration and send SMS! With good speed and without virus!
Kontrola bezpieczeństwa zaliczonaZweryfikowane przez APKGStore
VERIFIED
  • Brak wirusów
  • Brak oprogramowania szpiegującego
  • Brak złośliwego oprogramowania
Zweryfikowane przez YuraRedaktor Update Date: 2025-09-13

The reviews (1)

avatar ju
ju (06.05.2024 22:25)
malware