UK
Instagram Lite (українська версія)
MOD Повний Verified

Instagram Lite

3.7 (3)
Версія498.0.0.10.105
Розмір3,3 MB
Android8.0+
Дата оновлення:2026-07-15
Перевірено · працює · v498.0.0.10.105 Файл завантажено, перевірено та встановлено нашими редакторами · 2026-07-15
Screenshot Instagram Lite Screenshot Instagram Lite apk Screenshot Instagram Lite app Screenshot Instagram Lite free download Screenshot Instagram Lite for Android

Додаткова інформація про Instagram Lite

Назва пакетаcom.instagram.lite
Інфо MODПовний
Розмір3,3 MB
ВидавецьYura
Версія498.0.0.10.105
РозробникInstagram
ВимогиAndroid 8.0+
Дата оновлення:2026-07-15
Остання перевірка24 Jul 2026
Рейтинг для12 років
Рейтинг 3.67
Завантажити з

Опис Instagram Lite

Давайте заглибимося в Instagram Lite apk, меншу, але потужну альтернативу Instagram, яка поєднує в собі стислий розмір файлу з улюбленими функціями його батьківського додатку. Додаток Instagram Lite пропонує легкий, дружній до даних підхід до обміну фотографіями та спілкування в соціальних мережах, забезпечуючи ефективний користувацький досвід для тих, хто стикається з проблемами зберігання даних або підключення до Інтернету.

Легкий, як пір'їнка: Коротко про Instagram Lite

Instagram Lite - це менш ресурсоємна версія Instagram, спеціально розроблена для користувачів, які працюють в умовах обмежень на зберігання та передачу даних. Ця версія зберігає основні функції Instagram, усуваючи при цьому деякі функції, що вимагають великих обсягів даних, що дозволяє створити зручну платформу, в якій легко орієнтуватися і якою легко користуватися.

Основні можливості: Серце Instagram Lite apk

Хоча Instagram Lite Apps менший за розміром, він не йде на компроміс з основними пропозиціями. Він підтримує основні функції, такі як публікація фотографій, перегляд історій та взаємодія з публікаціями. Тож, хоча йому може не вистачати деяких розширених функцій, Instagram Lite залишається вірним оригінальному баченню програми для обміну соціальними даними.

Instagram Lite: Завантажити з легкістю

Придбати додаток Instagram Lite так само просто, як відвідати відповідний магазин додатків, знайти Instagram Lite та розпочати завантаження. Крім того, APK можна завантажити з перевіреного джерела та встановити вручну, що забезпечить надійну та спрощену роботу в Instagram.

Захищене спілкування: Забезпечення безпеки користувачів

Instagram Lite Apps підтримує той самий рівень безпеки, що й повноцінний додаток Instagram. Без потенційно шкідливих модифікацій і хакерських атак, ця програма забезпечує безпечне середовище, де захист персональних даних є пріоритетом.

У фокусі функцій: Представляємо пропозиції Instagram Lite

Незважаючи на свій компактний розмір, додаток Instagram Lite може похвалитися безліччю зручних функцій:
  • Публікація фото та відео: Поділіться своїми заповітними моментами зі своєю спільнотою.
  • Перегляд історій: Слідкуйте за діяльністю та оновленнями своїх друзів.
  • Дослідження контенту: Знаходьте нові акаунти та діліться цікавим контентом.
  • Взаємодія з публікаціями: Ставте лайки, коментуйте та діліться публікаціями, щоб залишатися на зв'язку.
Таким чином, додаток Instagram Lite доводить, що розмір не завжди має значення. Незалежно від того, чи намагаєтеся ви заощадити на даних, чи працюєте з обмеженим обсягом пам'яті пристрою, Instagram Lite - це ваш компактний компаньйон у соціальних мережах, готовий забезпечити спрощений і приємний досвід роботи в Instagram.

FAQ

Is Instagram Lite official?
Yes. Instagram Lite is an official app made by Instagram and its parent company Meta, and it is free to download. It uses the same login and the same servers as the standard Instagram, so you sign in with your existing account.
Does Instagram Lite have Reels and DMs?
Yes. The current version includes Reels, Stories, Direct messages and the Search/Explore tab. The old claim that Lite has no DMs or Reels described a much earlier release and is no longer true.
How much space does it use?
About 3 MB, compared with 100+ MB for the full Instagram app. On top of the smaller install, it also uses less mobile data because it preloads far less media in the background.
Is there an Instagram Lite MOD or premium version?
No. The app is already free with nothing locked behind a paywall, so there is nothing for a mod or premium build to unlock. Files sold as an "Instagram Lite MOD" are repackaged and risky, and can steal your account session, so stick to the original.
Is the APK safe?
Yes, when you get it from a verified source. The build on this page is the Original Google Play version, scanned for malware and installed on a real Android device by our editors before publishing, a check we have run since 2018. Download only from the button here or from the Play Store.
What are the requirements?
You need Android 8.0 or newer and roughly 3.3 MB of free space. An internet connection is required to use the app, and note that Instagram Lite is Android-only, with no iPhone version.

Завантажити Instagram Lite (українська версія)

Завантажити Instagram Lite v498.0.0.10.105 (Original Google Play) (3,3 MB)
На нашому сайті ви легко завантажите Instagram Lite.apk
Перевірку безпеки пройденоПеревірено APK Store
VERIFIED
  • Без вірусів
  • Без шпигунського ПЗ
  • Без шкідливого ПЗ
Перевірив YuraРедактор Дата оновлення: 2026-07-15

Відгуки (1)

avatar Nilam Nur safitri
Nilam Nur safitri (06.10.2023 07:56)
Saya ingin merubah filter ig sya kembali
Щонайменше 10 символів. Посилання не дозволені.