PL
My Pocket Pony — Virtual Pet MOD (Pieniądze)
MOD Pieniądze Verified

My Pocket Pony

3.0 (1)
Wersja1.83
Rozmiar29,8 MB
Android4.1+
Data aktualizacji:2026-07-12
Przetestowane i działa · v1.83 Plik pobrany, przeskanowany i zainstalowany przez naszą redakcję · 2026-07-12
My Pocket Pony — Virtual Pet MOD (Pieniądze) video Game screenshot My Pocket Pony mod apk Game screenshot My Pocket Pony mod Game screenshot My Pocket Pony apk Game screenshot My Pocket Pony hacks Game screenshot My Pocket Pony unblocked Game screenshot My Pocket Pony cheats Game screenshot My Pocket Pony cracked Game screenshot My Pocket Pony Download

Dodatkowe informacje o My Pocket Pony

Info MODPieniądze
Rozmiar29,8 MB
WydawcaYura
GatunekDorywczo
Wersja1.83
DeweloperDio Alias Games
WymaganiaAndroid 4.1+
Data aktualizacji:2026-07-12
Ostatnia weryfikacja24 Jul 2026
Ocenione dla12 lat
Ocena 3.00
Pobierz z

Opis My Pocket Pony

My Pocket Pony dla Androida to uroczy symulator dla dzieci, w którym mali gracze muszą nauczyć się opieki nad zwierzętami. Twoje dziecko stanie się troskliwym właścicielem domu, który kiedyś rzucił małego, bezradnego kucyka. Teraz musisz rozwijać dziecko, dbając o niego, ucząc i dbając o to niezwykłe zwierzę. Aplikacja jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach i dotyczy to nie tylko powłoki graficznej, ale także samej rozgrywki, która zapowiada pożyteczną rozrywkę. Już na początku gracz może zmienić niektóre parametry konia, na przykład: kolor i wygląd fryzury. Gra wymaga przemyślanych dialogów, które uczą dziecko towarzyskości i taktu, bo małe kucyki to takie wrażliwe stworzenia. Trzeba patrzeć na nastrój zwierzaka, wymyślać ciekawe zabawy, karmić go na czas i nie zapominać o zmianie pieluchy. Ułożyć meble w pokoju zwierzaka, zmienić tapetę w pokoju, kupić nowe zabawki i zrobić wszystko, aby kucyk był wesoły. Wkrótce możesz mieć nawet sześć kucyków w swoim domu, jeśli oczywiście masz czas, aby się nimi opiekować. Nieco uprościć proces przechodzenia pomoże zhakowana wersja My Pocket Pony z modem na dużą kwotę, dzięki któremu można kupić absolutnie wszystko, co lubisz w sklepie gry, ale wciąż mamy go na etapie rozwoju. My Pocket Pony jest wykonany w pięknych jasnych kolorach, dając proces edukacji szczególnie wesoły nastrój. Animowane wstawki ożywiły rozgrywkę, a dziecko z każdym nowym zadaniem staje się coraz bardziej interesujące. Gra ma wiele zalet, z którymi dziecko rozwija się szybciej i uczy się dbać o innych. Pobierz grę My Pocket Pony dla android za darmo z naszej strony!
My Pocket Pony video

FAQ

Is My Pocket Pony offline?
Yes, completely. The game has no online mode, no leaderboard and no shared server, so it works on a plane, on the metro or anywhere without Wi-Fi. Your save and your ponies stay on your device.
What does the MOD give?
The core of this build is unlimited money, so you can buy items in the in-game shop without grinding for coins first. The exact package for the current version is named in the MOD info line at the top of this page. It changes an offline, on-device balance and nothing more.
Is the MOD APK safe to download?
Yes. The file was scanned for malware and installed on a real Android device by our editors before publishing, the standard check we have run since 2018. Download only from the button on this page, and keep Play Protect on for a second layer.
How many ponies can I have?
You can keep up to six pets at once. There are four pony types to raise, including a regular pony, a pegasus and an alicorn, and each one can be customized with its own coat color, mane, cutie mark and accessories.
Can I get banned for using it?
No. The game is fully offline with no account and no server behind it, so there is nothing to ban you from. The modified money lives on your own device and is never checked against other players.
How big is the download and what does it need?
The game is small, about 30 MB, and runs on Android 4.1 and newer. Almost any modern phone can install and run it without trouble.

Pobierz My Pocket Pony — Virtual Pet MOD (Pieniądze)

Pobierz My Pocket Pony v1.83 Mod (Unlimited Money) (29,8 MB)
Na naszej stronie możesz łatwo pobrać My Pocket Pony.apk
Kontrola bezpieczeństwa zaliczonaZweryfikowane przez APK Store
VERIFIED
  • Brak wirusów
  • Brak oprogramowania szpiegującego
  • Brak złośliwego oprogramowania
Zweryfikowane przez YuraRedaktor Data aktualizacji: 2026-07-12

Recenzje (0)

Co najmniej 10 znaków. Linki są niedozwolone.