UK
Wrestling Empire Mod (Безкоштовні покупки)
MOD Безкоштовні покупки Verified

Wrestling Empire

3.0 (2)
Версія1.7.8
Розмір212,7 MB
Android7.0+
Дата оновлення:2026-02-16
Перевірено · працює · v1.7.8 Файл завантажено, перевірено та встановлено нашими редакторами · 2026-02-16
Wrestling Empire Mod (Безкоштовні покупки) video Game screenshot Wrestling Empire mod apk Game screenshot Wrestling Empire mod Game screenshot Wrestling Empire apk Game screenshot Wrestling Empire hacks Game screenshot Wrestling Empire unblocked Game screenshot Wrestling Empire cheat Game screenshot Wrestling Empire cracked Game screenshot Wrestling Empire latest version

Додаткова інформація про Wrestling Empire

Назва пакетаcom.MDickie.WrestlingEmpire
Інфо MODБезкоштовні покупки
Розмір212,7 MB
ВидавецьYura
Версія1.7.8
РозробникMDickie
ВимогиAndroid 7.0+
Дата оновлення:2026-02-16
Рейтинг для12 років
Рейтинг 3.00
Завантажити з

Опис Wrestling Empire

Wrestling Empire mod apk (Розблоковано) - це екшен-файтинг від MDickie, який продовжує серію проектів про реслінг. Гравці отримують нову можливість створити бійця з нуля, привівши його до вершин слави і любові публіки. Зручне управління забезпечує повний контроль над бійцем в будь-якій ситуації і не дозволить супернику реалізувати перевагу через якусь прикру помилку з кнопками. Ну а фірмовий стиль графіки та анімації порадує будь-якого шанувальника розробника. Що в поєднанні з величезною різноманітністю ігрових елементів робить цей продукт просто чудовим новим кроком у розвитку захоплюючого спортивного всесвіту. Wrestling Empire mod - добротний симулятор боротьби в піксельному форматі з різноманітними бійцями і прийомами. Якщо ви хочете стати зіркою рестлінгу, обирайте бійця, налаштовуйте його зовнішність, тренуйтеся та беріть участь у різноманітних змаганнях. На вас чекають кілька категорій, сильні суперники та пояс чемпіона світу. До вибору героя потрібно поставитися дуже серйозно, оскільки змінити персонажа в майбутньому буде неможливо. Ви пройдете весь шлях до чемпіонату з одним бійцем. Тренування проходять у дуже жорсткому форматі, і вам доведеться ухилятися від ударів, тренуватися і намагатися завдати удару у відповідь. Якщо не вдається, отримуйте в обличчя і продовжуйте, поки не навчитеся досконало виконувати контратаки. Очки досвіду дозволять вам розблокувати нові тренувальні процеси і вивчити вміння та навички, які зроблять вашого бійця набагато сильнішим. З управлінням проблем не виникне. З лівого боку знаходиться джойстик для переміщення по рингу, а з правого - набір кнопок для виконання ударів і базових прийомів. Боротьба - видовищний вид спорту, тому не дивуйтеся, що незабаром на рингу можна буде використовувати всі доступні підручні засоби, від табуреток до ніжок столу, які руйнуються від падіння на суперників.
Wrestling Empire video

Завантажити Wrestling Empire Mod (Безкоштовні покупки)

Завантажити Wrestling Empire v1.7.8 Mod (Pro Unlocked) (212,7 MB)
На нашому сайті ви легко завантажите Wrestling Empire .apk! Усе без реєстрації та SMS! З гарною швидкістю та без вірусів!
Перевірку безпеки пройденоПеревірено APK Store
VERIFIED
  • Без вірусів
  • Без шпигунського ПЗ
  • Без шкідливого ПЗ
Перевірив YuraРедактор Дата оновлення: 2026-02-16

Відгуки (0)