Przejdź do treści
PL
Raging Thunder 2
MOD nieograniczona ilość monet Zweryfikowano

Raging Thunder 2 APK (wersja finalna)

4.0 (53)
Wersja1.0.17
Rozmiar18.5 MB
Android2.3.2+
Data aktualizacji:2026-07-05
Przetestowane i działa · v1.0.17 Plik pobrany, przeskanowany i zainstalowany przez naszą redakcję · 2026-07-05
Raging Thunder 2 wideo Raging Thunder 2 zrzut ekranu 1 Raging Thunder 2 zrzut ekranu 2 Raging Thunder 2 zrzut ekranu 3 Raging Thunder 2 zrzut ekranu 4 Raging Thunder 2 zrzut ekranu 5 Raging Thunder 2 zrzut ekranu 6 Raging Thunder 2 zrzut ekranu 7

Dodatkowe informacje o Raging Thunder 2 APK (wersja finalna)

Info MODnieograniczona ilość monet
Rozmiar18.5 MB
WydawcaYura
GatunekWyścigi
Wersja1.0.17
DeweloperPolarbit
WymaganiaAndroid 2.3.2+
Data aktualizacji:2026-07-05
Ostatnia weryfikacja24 lip 2026
Ocenione dla12 lat
Ocena 4.0
Pobierz z

Opis Raging Thunder 2 APK (wersja finalna)

Raging Thunder 2 to arcade'owa gra wyścigowa Polarbit z początków Androida i Symbiana, a dziś Raging Thunder 2 APK na tej stronie to jedyny sposób, żeby w nią zagrać, bo gra została wycofana z Google Play lata temu. To wersja finalna, v1.0.17, sprawdzona pod kątem złośliwego oprogramowania i zainstalowana przez naszą redakcję na prawdziwym urządzeniu z Androidem przed publikacją.

Około 2010 roku była to jedna z pierwszych naprawdę ładnych gier wyścigowych 3D na telefonie: sterowanie przechylaniem i trasy wiodące przez świątynie, tropiki i ośnieżone góry. Nie ma tu hacka na monety ani cheatów, tylko kompletna oryginalna gra, dokładnie taka, jak wydał ją Polarbit, jako czysty APK, który nadal możesz zainstalować w 2026 roku.

Czym jest Raging Thunder 2?

Raging Thunder 2 to arcade'owa gra wyścigowa stworzona na dotykowe telefony swojej epoki. Ścigasz się po trasach rozsianych po całym świecie: starożytnych świątyniach, drogach przez dżunglę, pustynnych odcinkach i zaśnieżonych przełęczach, w trybie kariery albo w szybkim pojedynczym wyścigu. Sterowanie wybierasz sam: przechylasz telefon z akcelerometrem lub używasz przycisków na ekranie, jeśli wolisz.

Miała też multiplayer przez Wi-Fi, co było wtedy dużą rzeczą w grze mobilnej. Dla wielu graczy był to jeden z pierwszych mobilnych wyścigów, który wyglądał i sprawiał wrażenie konsolowej gry arcade, dlatego ludzie nadal jej szukają wiele lat po tym, jak zniknęła.

Dlaczego Raging Thunder 2 nie ma w Google Play

Polarbit przestał wspierać grę, a jej strona w Google Play została usunięta. Nie ma już oficjalnego linku do sklepu, jeśli wyszukasz ją w Sklepie Play, trafisz na niepowiązane wyniki, a nie na grę. Dlatego APK to jedyna pozostała droga.

Kopia na tej stronie to wydanie finalne, v1.0.17. Nie istnieje nowsza wersja, więc to tak kompletna i aktualna wersja, jaką Raging Thunder 2 kiedykolwiek była. Przy okazji jedna uczciwa uwaga: nie ma Raging Thunder 3. Seria zakończyła się na tej grze, więc nie szukaj kontynuacji, która nigdy nie powstała.

Czy działa na nowoczesnym Androidzie?

To bardzo stara gra, a stare gry bywają kapryśne na nowych telefonach. APK zostało sprawdzone przez naszą redakcję przed publikacją, ale tytuł zbudowany z myślą o pierwszych latach Androida nie zachowa się identycznie na każdym urządzeniu z 2026 roku.

Typowe problemy z grami w tym wieku i to, co zwykle pomaga:

  • Ekran jest rozciągnięty albo ma czarne pasy. Gra powstała z myślą o starszych rozmiarach ekranów. Nic się nie psuje; po prostu nie zaprojektowano jej pod wysokie, nowoczesne wyświetlacze.
  • "Aplikacja nie została zainstalowana" lub zablokowana instalacja. Najpierw zezwól na instalację z nieznanych źródeł dla swojej przeglądarki lub menedżera plików (Ustawienia → Aplikacje → Specjalny dostęp → Instalowanie nieznanych aplikacji).
  • Sterowanie przechylaniem działa dziwnie. Przełącz się na przyciski ekranowe w opcjach gry; kalibracja akcelerometru potrafi się rozjeżdżać na nowszym sprzęcie.

Nie obiecujemy, że działa bezbłędnie na każdym telefonie. Żadna uczciwa strona nie mogłaby tego zrobić przy tak starej grze. Zainstalowała się i działała na urządzeniach, które testowała nasza redakcja, a plik ma czyste 21 MB bez niczego dołączonego.

Jak pobrać i zainstalować Raging Thunder 2

Całość to jeden mały APK, około 21 MB, który pochodzi prosto z tej strony. Bez konta, bez SMS-ów.

  1. Stuknij zielony przycisk Download APK na górze tej strony, plik pobiera się bezpośrednio.
  2. Zezwól na instalację z nieznanych źródeł dla swojej przeglądarki lub menedżera plików (Ustawienia → Aplikacje → Specjalny dostęp → Instalowanie nieznanych aplikacji).
  3. Otwórz pobrany plik, stuknij Zainstaluj, a potem uruchom grę. Gotowe.

Pierwszy raz instalujesz APK z zewnątrz? Nasz poradnik instalacji APK pokazuje te same kroki ze zrzutami ekranu.

Czy multiplayer nadal działa?

Oto uczciwy obraz sytuacji. Dawny multiplayer online opierał się na serwerach, których nie ma od lat, więc gra online nie działa. Nie ma sposobu, żeby ją przywrócić. Jeśli pamiętasz ściganie się z obcymi przez internet, ta część gry przeszła do historii.

Lokalny multiplayer przez Wi-Fi między dwoma urządzeniami w tej samej sieci może nadal działać, bo nie zależy od serwerów Polarbit, ale potrzebuje dwóch telefonów z uruchomioną grą. Traktuj to jako "może", a nie gwarancję. Powodem do pobrania są tryby kariery i szybkiego wyścigu. Te są w pełni nienaruszone i działają offline.

Oryginał czy mod?

Ten plik to zwykła oryginalna gra, finalna wersja v1.0.17, bez hacka na monety, bez odblokowań, bez dodanych cheatów. Jeśli trafiłeś tu po tym, jak gdzie indziej zobaczyłeś wzmiankę o "nieograniczonych monetach" dla tego tytułu, to nie jest to, co tu masz: to czysty, kompletny klasyk, a wolimy powiedzieć wprost, niż obiecywać coś, czego plik nie zawiera. Chcesz więcej starych wyścigów, które dziś są równie trudne do zdobycia? Spróbuj Asphalt 7: Heat, kolejnego wycofanego klasyka, albo lżejszych Asphalt Nitro MOD i Traffic Racer MOD. Możesz też przejrzeć więcej gier wyścigowych w katalogu.

Raging Thunder 2 APK (wersja finalna) wideo

FAQ

Dlaczego nie mogę znaleźć Raging Thunder 2 w Google Play?
Polarbit przestało wspierać grę, a jej wpis w sklepie Play został usunięty, więc nie jest tam już dostępna, a wyszukiwanie w sklepie zwraca tylko niepowiązane wyniki. APK na tej stronie to ostatnia wersja i jedyny sposób, by teraz zagrać w Raging Thunder 2.
Czy to najnowsza wersja Raging Thunder 2?
Tak. To v1.0.17, ostatnia wersja, jaką wydało Polarbit. Nie będzie dalszych aktualizacji, więc to kompletna i ostateczna wersja gry.
Czy Raging Thunder 2 działa offline?
Tak. Tryb kariery i szybkie pojedyncze wyścigi działają w pełni offline. Do gry nie potrzebujesz połączenia z internetem. Tylko dawny tryb wieloosobowy online potrzebował serwera, a ten został wyłączony.
Czy tryb wieloosobowy nadal działa?
Tryb wieloosobowy online nie działa, serwery są offline od lat i nie da się ich przywrócić. Gra lokalna przez Wi-Fi między dwoma urządzeniami w tej samej sieci może nadal działać, bo nie korzysta z tych serwerów, ale wymaga dwóch telefonów z uruchomioną grą i nie jest gwarantowana na nowoczesnym sprzęcie.
Czy zadziała na moim nowym telefonie?
Może, ale to bardzo stara gra, więc traktuj zgodność jako "sprawdź sam". Nasza redakcja zainstalowała ją i uruchomiła na urządzeniach, które testowała. Spodziewaj się możliwego rozciągnięcia obrazu na wysokich ekranach, a jeśli sterowanie przechyłem wydaje się nie takie, przełącz się na przyciski ekranowe w opcjach gry.
Czy APK Raging Thunder 2 jest bezpieczne?
Tak, gdy pobierzesz je przyciskiem na tej stronie. Każdy plik tutaj jest skanowany pod kątem złośliwego oprogramowania i instalowany na prawdziwym urządzeniu z Androidem przez naszą redakcję, zanim go opublikujemy, to standardowa kontrola, którą prowadzimy od 2018 roku. Pobranie ma czyste 21 MB i nic w nim nie jest dołączone.

Tagi

Pobierz Raging Thunder 2

Pobierz Raging Thunder 2 APK (wersja finalna) v1.0.17 (18.5 MB)
Na naszej stronie możesz łatwo pobrać Raging Thunder 2 APK (wersja finalna).apk
Kontrola bezpieczeństwa zaliczonaZweryfikowane przez APK Store
ZWERYFIKOWANO
  • Brak wirusów
  • Brak oprogramowania szpiegującego
  • Brak złośliwego oprogramowania
Zweryfikowane przez YuraRedaktor Data aktualizacji: 2026-07-05

Recenzje (2)

thicc af ()
Nostalgic...
Rafif apip ()
Raging thunder 2
Co najmniej 10 znaków. Linki są niedozwolone.